Kompletní oprava kostry

Doporučujeme

Kompletní oprava kostry obsahuje kompletní výměnu sloupku kostry, výměnu podlahových profilů, kontrolu a výměnu okenních profilů, antikorozní ochranu kostry.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Luhačovice

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Autobus

Karosa Renault C954

Model C 954 je představitelem klasického meziměstského autobusu, který splňuje náročné požadavky nejen cestujících, ale i provozovatelů meziměstské dopravy. Prodloužením délky vozu byla jeho obsaditelnost zvýšena až na 53 míst pro sedící cestují.

Kompletní oprava rámu

Kompletní oprava rámu

Kompletní oprava rámu obsahuje např. výměnu podélných a příčných nosných jeklů, výměnu podélných a příčných plechů, výměnu držáků vlnovců, kompletní výměnu schodů, výměnu tlumičů a vlnovců pérování, montáž mechanického ovládání plynu, vystříkání dutin a antikorozní ochrana rámu.

Opravy interiéru vozidla

  • Lokalita : Luhačovice

Vozidela karosa c 934

  • Lokalita : Luhačovice
Kompletní oplechování - lepení plechových dílů

Kompletní oplechování - lepení plechových dílů

Kompletní oplechování - lepení plechových dílů obsahuje např. oplechování přední a zadní část vozidla, horní a dolní oplechování kostry vozidla pozinkovanými plechy, výměnu vík zavazadlového prostoru, výměnu podlah zavazadlového prostoru, antikorozní ochranu oplechování.

Výměna vodního potrubí

  • Lokalita : Luhačovice
Kompletní oprava střechy

Kompletní oprava střechy

Kompletní oprava střechy obsahuje např. výměnu střešních profilů, kompletní výměnu vnějšího a vnitřního oplechování, včetně podélných pásů, dle požadavku zákazníka oprava střechy metodou optifol, antikorozní ochranu střechy.

Kontakt

GLASS CAR,s.r.o.

Adresa
Rumunská 590, 763 26 Luhačovice
E-mail
email
Web
http://www.glasscar.cz
Telefon
+420603161247


Kontaktní formulář