Nabízíme nákladní vozidla všech typů a značek - EuroTruck Praha s…

Doporučujeme

Nabízíme Vám zajištění veškerého kompletního servisu, který se skládá především z vyhledání poptávaného vozu u našich dodavatelů v tuzemsku či zahraničí, dále z dovozu auta do České Republiky a následného zajištění veškerých potřebných dokumentů, které budou nezbytné pro nákup vozu, jeho přihlášení a registraci, ke způsobilosti provozu na pozemních komunikacích v ČR. Jsme Vám schopni nabídnout různé finanční plány leasingu, ze kterých si jistě vyberete ten nejvhodnější, pro bezproblémové splácení Vašeho vozu. www.eurotruck.cz

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 9

Další produkty dodavatele

Prodej ojetých aut

Prodej ojetých aut

Potřebujete nákladní či užitkové vozidlo, tahač, kamion, zemědělskou, průmyslovou či pracovní techniku? Nabízíme prodej převážně ojetých vozů všech typů. Prodej jakýchkoliv značek nákladních, užitkových a osobních vozidel.

Leasing

Leasing pro automobily

Zde jsme schopni Vám nabídnout velmi zajímavé výše splátek, včetně přijatelné úrokové sazby. Doba splácení leasingu se většinou pohybuje od 3-5 let.

Prodej nákladních vozů

  • Lokalita : Praha 9
Auta na CNG a LPG

Auta na CNG a LPG

Nabízíme nákladní auta na plyn skýtají mnoho výhod a stávají se velmi oblíbenými. Nákladní automobily na LPG či CNG jsou ekologičtější a mají minimální emise. Díky tomu jsou osvobozeny od silniční daně. Úspora na pohonných hmotách dosahuje 15 - 25%, plynový pohon může také zamezit případnému rozkrád...

Půjčování plošin a vysokozdvižných vozíků

Půjčování plošin a vysokozdvižných vozíků

Pro naše zákazníky jsme zavedli novou službu, půjčovaní automobilů s vysokozdvižnými plošinami. Jedná se o plošiny MP-10, MP-13 a další. K půjčení máme i vysokozdvižné vozíky. Je možný krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Kontakt

EuroTruck Praha s.r.o.

Adresa
Prosecká 412, 190 00 Praha 9
E-mail
email
Web
http://www.eurotruck.cz
Telefon
+420774726644 - Staňková


Kontaktní formulář