Byty, domy, fasády

Realizujeme byty, domy, hospodářské objekty, zateplené fasády.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Dvůr Králové nad Labem

Zajímavé produkty jiných firem

Motocykl - řidičská skupina A

Skupina řidičského průkazu A - Autoškola Pavel Venclovský Brno

Věková hranice 21 let. Výcvik je přizpůsoben časovým možnostem žáka a lze jej zaplatit v libovolných splátkách. První splátka činí 30 % z celkové ceny školného. Dále nabízíme kondiční jízdy uvedených skupin a školení řidičů dle zákona č.247/2000 Sb. a vyhlášky č.213/91 Sb. Podrobné informace o cenác...

Motocykl - řidičská skupina A

Skupina řidičského průkazu A, B, B96, E - Autoškola Brno - Venclovský

Věková skupina od 18 let. Výcvik je přizpůsoben časovým možnostem žáka a lze jej zaplatit v libovolných splátkách. První splátka činí 30 % z celkové ceny školného. Dále nabízíme kondiční jízdy uvedených skupin a školení řidičů dle zákona č.247/2000 Sb. a vyhlášky č.213/91 Sb. Podrobné informace o c...

Autoškola a motoškola

Autoškola a motoškola

Autoškola a motoškola Brno Pavel Venclovský nabízí výcvik pro skupiny řidičského průkazu AM, A1, A2, A, B, BE, B96, kondiční jízdy, vrácení ŘP. Výcvik je přizpůsoben časovým možnostem žáka a lze jej zaplatit v libovolných splátkách.

karosa

Autobusová doprava

Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu. K dispozici máme dva autobusy Karosa (44 míst) a Temsa (49 míst). Každý vůz je vybaven video projekcí, klimatizací a kávovarem.

 • Lokalita: Jeseník
logo

Řidičský průkaz skupiny B - Ostrava

Tradiční výuka teorie výhradně v našich prostorách. A to s veškerou stálostí! Na trhu již 24 let.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Zákaz řízení

Zákaz řízení

Přezkoušení z odborné způsobilosti musíte absolvovat za účelem vrácení řidičského oprávnění v případě, kdy ode dne právní moci rozsudku nebo rozhodnutí, jímž došlo k uložení trestu nebo sankce zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel, uplynul více než jeden rok.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Parkování

Kurz parkování

Už jste museli nejednou požádat kolemjdoucí, aby Vám ukazovali jestli máte dostatek místa, nebo dokonce, aby Vám zaparkovali? Nezoufejte a obraťte se na nás a náš tým zkušených a trpělivých lektorů.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Autoškola pro nákladní auta

Školení řidičů motorových vozidel nad 3,5 t

Provádíme jak vstupní školení v rozsahu skupin C, CE, tak i následná pravidelná školení pro všechny řidiče profesionály. Naše nabídka zahrnuje nejen pravidelné školení v rozsahu 7 hod., ale rovněž pravidelné školení v rozsahu 35 hod. v souladu s §48 odst.4 a 5, zákona 247/2000 Sb.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Autoškola

Řidičský průkaz na auto - Autoškola Nobe Praha

Tradiční výuka teorie výhradně v našich prostorách. A to s veškerou stálostí! Založeno v roce 1991.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Autoškola Telos

Autoškola Telos

S naší autoškolou si pořídíte řidičský průkaz skupin A, B, B+E, C, C+E, D. Dále poskytujeme školení pro řidiče profesionály. Autoškola Telos ProCED byla úspěšná ve veřejné soutěži a má s Úřadem práce České republiky Krajskou pobočkou uzavřenu Rámcovou smlouvu na poskytování rekvalifikačních kurzů.

 • Lokalita: Praha 1
Autoškola Pavel Venclovský - Brno

Skupina řidičského průkazu A1 - Autoškola Brno Pavel Venclovský

Věková hranice 16 let. Výcvik je přizpůsoben časovým možnostem žáka a lze jej zaplatit v libovolných splátkách. První splátka činí 30 % z celkové ceny školného. Dále nabízíme kondiční jízdy uvedených skupin a školení řidičů dle zákona č.247/2000 Sb. a vyhlášky č.213/91 Sb. Podrobné informace o cená...

Autoškola Venclovský Brno

Skupina řidičského průkazu AM - motocykl do 125 ccm a konstrukční rychlosti 45 km/h

Věková skupina od 15 let. Výcvik je přizpůsoben časovým možnostem žáka a lze jej zaplatit v libovolných splátkách. První splátka činí 30 % z celkové ceny školného. Dále nabízíme kondiční jízdy uvedených skupin a školení řidičů dle zákona č.247/2000 Sb. a vyhlášky č.213/91 Sb. Podrobné informace o ...

logo

Autoškola

V autoškole pracují učitelé s dlouholetou praxí, výuka probíhá vlídným a individuálním přístupem. Jde nám o maximální péči o klienta. Výcvik probíhá na nových a moderně vybavených vozech Škoda OCTAVIA, Škoda Fabia a motocyklech značky JAWA a Yamaha XJ 600.

 • Lokalita: Jeseník
Logo

Řidičský průkaz typu B – OPAVA

Tradiční výuka teorie výhradně v našich prostorách. A to s veškerou stálostí! Na trhu již 24 let. Individuální přístup lektorů k žákovi.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Kurz autoškoly

Kurz učitel autoškoly

Pokud jste někdy zatoužili stát se instruktorem v autoškole a víte, že by Vás tato práce bavila a myslíte si, že máte dobré předpoklady být dobrý instruktor v autoškole, pak se přihlaste do kurzu pro budoucí učitele autoškol a zajistěte místo ve výběrovém řízení.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Zákaz řízení

Vrácení řidičského průkazu

Odborně Vám poradíme, kdy a za jakých podmínek můžete své řidičské oprávnění získat zpět. Pomůžeme Vám s formulací žádosti o zkrácení trestu či sankce. Vysvětlíme Vám, kdy se musíte podrobit přezkoušení v autoškole.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Kondiční jízdy

Kondišní jízdy

Kondiční jízdy jsou určeny nejen pro naše klienty, kteří ještě nemají řidičský průkaz a chtějí si zdokonalit své dovednost nad rámec kurzu, ale také pro ty, kteří ho již mají a dlouho neřídili.

 • Lokalita: Ostrava-Jih
Autoškoly

Školení řidičů motorových vozidel do 3,5 t

Školením řidičů tzv. „referentů“ je označeno takové školení, kterého se účastní řidiči, kteří při výkonu svého povolání řídí motorová vozidla a nespadají přitom do režimu „Profesníh

 • Lokalita: Ostrava-Jih
logo

Služby

Nabízíme vstupní i pravidelné profesní školení řidičů skupin řidičského oprávnění C+D, školení řidičů referentských vozidel všech skupin, zprostředkování dopravně psychologického vyšetření, výcvik pro získání řidičského oprávnění k řízení motocyklu a osobního automobilu včetně přívěsu a přezkoušení ...

 • Lokalita: Plzeň 1
Autoškola

Rychlokurzy - Autoškola

V naší autoškole lze získat ŘP již za tři týdny a to při absolvování tzv. rychlokurzu.

 • Lokalita: Praha 14

Kontakt

L E S T A V spol. s r.o.

Adresa
Žirecká Podstráň 70, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
E-mail
email
Web
http://www.lestav.cz/
Telefon
+420499624529, +420602101260

velká mapa

Kontaktní formulář