Zemědělská technika

Traktory Kompakt S jsou universálním kompaktním traktorem vhodným pro lehčí práce na farmě, komunální práce nebo údržbu travnatých ploch. Jejich komfortní kabina dává řidiči dostatek pohodlí, výhledu a přináší snadné ovládání.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Soběslav II

Zajímavé produkty jiných firem

Autobus

Karosa Renault C954

Model C 954 je představitelem klasického meziměstského autobusu, který splňuje náročné požadavky nejen cestujících, ale i provozovatelů meziměstské dopravy. Prodloužením délky vozu byla jeho obsaditelnost zvýšena až na 53 míst pro sedící cestují.

Kompletní oprava kostry

Kompletní oprava kostry

Kompletní oprava kostry obsahuje kompletní výměnu sloupku kostry, výměnu podlahových profilů, kontrolu a výměnu okenních profilů, antikorozní ochranu kostry.

logo

Přepravní služby

Přepravujeme zboží, které odpovídá bezpečnostním předpisům. Zajišťujeme dopravu z České republiky do celé Evropy.

 • Lokalita: Ústí nad Labem-Střekov
Auto koutek

Přestavba LPG

Společnost Auto Koutek s.r.o. začala od dubna 2012 nabízet na vybrané verze benzínových motorů značek Renault, Dacia, Škoda a Hyundai možnost originální přestavby na LPG. Cena přestavby na LPG se standardní palivovou nádrží, včetně Flashlube a snímání paliva je pro všechny typy motorizací : 33 28...

 • Lokalita: Liberec-Vratislavice nad Nisou
logo

Autobazar

Nabízíme širokou nabídku ojetých vozů značky Audi, BMW, Citroën, Ford, Fiat, Honda, ad.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Geometrie přední osy

Jsme vybaveni nejnovější technologií pro geometrii. Tento úkon provádíme na všech typech osobních a dodávkových automobilů. Pro tento účel jsme vybaveni čtyřsloupím zvedacím zařízením. Náš tým se o vás profesionálně postará.

 • Cena: od 450,-
 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Montáž zabezpečení

Tuto službu zprostředkováváme u autorizovaného dealera, včetně certifikátu a záručního listu.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Diagnostika

Jsme vybaveni moderním diagnostickým zařízením. Provádíme diagnostiku řídících jednotek Audi, Seat, Škoda, Volkswagen. Diagnostiku lze provést jak na počkání tak i na tel. nebo ústní objednávku. Tuto službu provádí profesionální mechanik. Jsme garancí kvalitně provedené práce.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Financování - leasing

Akontace od 10%, splátky 6 až 72 měsíců, pojištění ve splátkách, jednoduché a rychlé sjednání smlouvy na místě během několika minut, schválení na základě dvou dokladů: občanský průkaz + řidičský průkaz. Našimi partnery pro financování jsou: GE Money, Essox, Česká spořitelna.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Pojištění

Samozřejmostí je možnost uzavření pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, případně havarijního pojištění, pojištění proti krádeži nebo připojištění splátek pro případ nemoci a ztráty zaměstnání, ihned po koupi. Zakoupený vůz můžete mít tedy kompletně pojištěný při odjezdu z našeho autobazaru.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
Kompletní oplechování - lepení plechových dílů

Kompletní oplechování - lepení plechových dílů

Kompletní oplechování - lepení plechových dílů obsahuje např. oplechování přední a zadní část vozidla, horní a dolní oplechování kostry vozidla pozinkovanými plechy, výměnu vík zavazadlového prostoru, výměnu podlah zavazadlového prostoru, antikorozní ochranu oplechování.

Kompletní oprava rámu

Kompletní oprava rámu

Kompletní oprava rámu obsahuje např. výměnu podélných a příčných nosných jeklů, výměnu podélných a příčných plechů, výměnu držáků vlnovců, kompletní výměnu schodů, výměnu tlumičů a vlnovců pérování, montáž mechanického ovládání plynu, vystříkání dutin a antikorozní ochrana rámu.

logo

Pronájem vozů

Pokud se stěhujete, potřebujete přepravit materiál, zboží nebo máte jiný důvod, kvůli kterému hledáte půjčovnu dodávek, obraťte se na nás. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy dodávek a plachtových dodávek pro jízdy po celé Evropě.

 • Lokalita: Ústí nad Labem-Střekov
logo

Nové vozy

Nové modely značky Dacia nabízejí stejně jako jejich předchůdci v Evropě bezkonkurenční poměr cena/výbava. Prostornost a komfort interiéru spolu s přepravní kapacitou jsou na úrovni vozů vyšší kategorie stejně jako velkorysé vnější i vnitřní rozměry vozu.

 • Lokalita: Jablonec nad Jizerou
logo

Autoskla

Výměna čelního skla zdarma (bez Vaší finanční účasti):ze zákonného pojištění odpovědnosti viníka, z havarijního pojištění, z pojištění čelního skla.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Pneuservis

Disponuje moderním zařízením a profesionálním personálem. Provádíme přezouvání pneu všech osobních a dodávkových automobilů. Rozměr přezouvaných kol od 10" až do 21". Provádíme též opravy pneumatik jak venkovní ženglí tak vnitřním hříbkem. Opravy duší-lepením.

 • Cena: 200,-/přezutí jedno kolo
 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Čištění vozů

Zprostředkováváme kompletní čištění vozů mokrým i suchým způsobem, rozleštění poškrábaného laku.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Mechanické opravy

Náš servis je velmi moderně vybaven. Máme profesionální tým mechaniků s velmi příjemným vystupováním. Jsme schopni vám opravit téměř všechny osobní a dodávkové automobily. Drobné závady lze opravit na počkání. Závady většího rázu, dle ústní nebo telefonické dohody na objednávku.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
logo

Financování - úvěr

Uvažujete o koupi vozu a nechcete investovat celou částku nebo nemáte dostatek volných finančních prostředků? Pomůžeme Vám vybrat způsob financování dle Vašich přání, požadavků nebo možností. Našimi partnery pro financování jsou: GE Money, Essox.

 • Lokalita: Praha-Kunratice
Hřebenová větrací štěrbina – světlík Arntjen

Hřebenová větrací štěrbina – světlík Arntjen

Konstrukce z hliníkových profilů zajišťuje vysokou stabilitu i při vichřici nebo nárazovém větru.

 • Lokalita: Soběslav II

Kontakt

AGRO - partner s.r.o.

Adresa
Květnová 506/2, 392 01 Soběslav II
E-mail
email
Web
http://www.agropartner.cz
Telefon
+420381521618

velká mapa

Kontaktní formulář