Firmy (nalezeno 6 firem)

Jan Vychodil

Stěhování veškeré - i těžká břemena, vyklízení a likvidace pozůstalost...

Lagermax spedice a logistika s.r.o.

Lagermax spedice a logistika s.r.o. - - pozemní přepravy (export/ imp...

Petr Svoboda

Nabídka autodopravy do 3,5 tuny. Vlastníme vozy o velikosti L4H2 naší ...

Jan Hroch

Dopravní služba ze zkušenostmi .

Produkty (nalezeno 18 produktů)

Lagermax spedice a logistika s.r.o.

Lagermax spedice a logistika s.r.o.

Komplexní logistické služby: - vedení skladového hospodářství - on-line propojení SW se zákazníkem - využití čárkového kódu pro identifikaci zboží.Pozemní přepravy v rámci celé Evropy:- denní i noční distribuce v rámci celé ČR- stěhovací služby v rámci celé Evropy. Letecké a námořní přepravy v rámci...

 • Cena: Pobočky – Praha, Brno, Ostrava, Plzeň
 • Lokalita: Praha 6
Silniční přeprava

Silniční přeprava

Zásilku vyzvedneme kdekoliv v Evropě a na Blízkém východě prostřednictvím sítě našich partnerů a dopravíme sběrnou službou na náš terminál.

 • Lokalita: Praha 6

Outsourcing

Služby šité na míru, pracoviště v objektu zákazníka, skladování, balení výrobků a příslušenství, nakládka a vykládka zboží, doprava exportních a importních zásilek, celní odbavení, poradenství.

 • Lokalita: Praha 6

Logistika

Nabízíme mezinárodní dopravu, přepravu, celní odbavení, skladování - k dispozici 12000 m2 temperované plochy, veřejný celní sklad, daňový sklad, vyškolený skladový personál, moderní skladová technika.

 • Lokalita: Praha 6

Zajištění pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou zajistíme pojištění během přepravy, optimalizaci pojistných sazeb, rychlé vyřízení pojistné události.

 • Lokalita: Praha 6

Námořní přeprava - přepravy kusových zásilek

Provádíme vyzvednutí zásliky u odesílatele, konsolidace zásilek a doprava do přístavu odeslání, námořní doprava do přístavu určení, odbavení v přístavu určení a doprava do místa vykládky, zajištění celního odbavení (export / import), možnost konsolidace jednotlivých zásilek.

 • Lokalita: Praha 6

Letecká doprava - export

Vyzvednutí zásilky na Vámi udané adrese, rozsáhlá síť zahraničních partnerů, zabalení zásilky, odeslání nejbližším spojem renomovaných leteckých společností, sledování zásilky během přepravy, včasné odbavení a dodání zásilky příjemci.

 • Lokalita: Praha 6
Letecká doprava - import

Letecká doprava - import

Vyzvedneme zásilku u Vašeho dodavatele a sběrnou službou ji dopravíme na nejbližší letiště, zajistíme odlet nejbližší a cenově nejvýhodnější leteckou společností, odvoz na uvedenou adresu, expresní celní odbavení a doručení po celé ČR, reexporty.

 • Lokalita: Praha 6

Petr Svoboda

Nabídka autodopravy do 3,5 tuny. Vlastníme vozy o velikosti L4H2 naší předností je spolehlivost a flexibilita. Rozvoz expresních zásilek. Stěhování.

 • Lokalita: Pohořelice

Skladový servis

Provádíme vyložení z vozidla, uskladnění, evidenci ve skladovém SW, on-line propojení se SW zákazníka, kompletaci dle požadavků zákazníka, provádění inventur, etiketování, balení, zpracování statistik o zboží, identifikaci zboží dle čárových kódů, atd.

 • Lokalita: Praha 6

Systém 24plus

24plus je systém pro přepravu standardních kusových zásilek. Jako partner 24plus logistics network disponujeme širokou přepravní sítí do všech evropských zemí. Ve dvanácti zemích je síť 24plus zastoupena prostřednictvím přímého systémového partnera.

 • Lokalita: Praha 6

Celní služby

Celní odbavení zboží v souladu s platným Celním zákonem č.13/1993 Sb. ve znění pozdějších předpisů a Nařízením komise (EHS) č.2913/92 Celním kodexem ve znění pozdějších předpisů, formou přímého i nepřímého zastoupení.

 • Lokalita: Praha 6

Námořní přeprava - celokontejnerové přepravy

Zajištění přistavení kontejneru v místě nakládky a přepravu do zvoleného přístavu odeslání, odbavení kontejneru v přístavu odeslání, včetně zajištění potřebné dokumentace, zajištění vlastní námořní dopravy do zvoleného přístavu určení, zajištění následné přepravy do konečného místa určení.

 • Lokalita: Praha 6